خانه/دانلود/نرم افزارها

نرم افزارها

دانش و آگاهی کافی در تمامی پروژه‌های در حال ساخت امری ضروری می باشد . خصوصا اگر این موضوع جزء مسائل مربوط به مصرف انرژی و تهویه مطبوع باشد این امر از ضرورت بیشتری برخوردار است . یکی از زیر علوم مهندسی مکانیک مورد نیاز این رشته مهندسی تاسیسات و تهویه مطبوع می باشد . مهندسین فعال در پروژه‌ها باید در سطح آگاهی بالایی قرار گیرند تا در این حرفه دانش لازم را کسب نمایند . هر چند که امروزه نرم افزارهای تهویه مطبوع به بازار روانه شده اند اما بدون شناخت تاسیسات و اصول اولیه تهویه مطبوع استفاده از این نرم افزارها تقریبا بی نتیجه و غیر مفید خواهد بود, و منجر به ارائه ی کار با کیفیت پایین خواهد شد اما ضرورت استفاده و به کارگیری آنها از اهمیتی بالایی برخوردار است.  در ادامه لینک دانلود چند نرم افزار مهندسی در خصوص تهویه مطبوع به همراه توضیحاتی ارائه شده است.

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

  • 45265 – 021

پویش تهویه, انتخاب متخصصین

 

نرم افزارها

نرم افزار Bitzer

کمپانی بیتزر آلمان، (یکی از معتبرترین برندهای بین المللی ) یکی از بزرگترین تولید کننده‌های انواع کمپرسورهای رفت و برگشتی، اسکرال، اسکرو و … می‌باشد. در نرم افزار مربوطه این شرکت کلیه محصولات موجود  BITZER با اطلاعات دقیق و کامل نشان داده شده است. با ارائه نرم‌افزار BITZER، که مختص کمپرسورها و تجهیزات مربوط به کمپانی بیتزر می‌باشد، به شرکت‌های تهویه در انتخاب صحیح تجهیزات از جمله انتخاب کمپرسور با مبردهای مختلف یاری داده شده است و از این طریق کمک بزرگی به صنعت تهویه شده است. لینک زیر جهت دانلود نرم افزار Bitzer باشد.

Bitzer دانلود نرم افزار
Best Bitzer دانلود نرم افزار

نرم افزار Select 8

نرم افزار Select 8 نرم افزاری است که از جانب شرکت کوپلند زیر مجموعه برند امرسون عرضه شده تا کاربران کمپرسور های کوپلند به راحتی هرچه تمامتر بتوانند با توجه مواردی که مد نظر دارند، کمپرسور مورد نیاز خود را انتخاب کنند و بخرند. شما می توانید با ارائه یک سری داده خام به این نرم افزار، خروجی ارزشمند آن را که شامل بار برودتی کمپرسور، مدل متناسب با نیازتان، ولتاژ مورد نیاز و … را دریافت کنید.با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید.

دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار

نرم افزار Danfoss

نرم افزار Coolselector کول سلکتور شرکت دانفوس ، یک نرم افزار جامع و با کاربری آسان برای محاسبه و انتخاب کلیه محصولات شرکت دانفوس از جمله کمپرسور ، قطعات سیکل تبرید ، کنترلرها ، سنسورها ، سوئیچ ها و … و همچنین محاسبات مربوط به اتاق سرد (Cold room) تجاری و صنعتی است که به کمک آن می توان با تعریف ظرفیت برودتی مورد نیاز ، دما ، نوع مبرد و … مناسب ترین قطعات این شرکت را برای یک کاربرد خاص انتخاب کرد. همچنین این نرم افزار نرخ جریان مبرد ، افت فشار و نمودار عملکرد سیکل را با جزئیات نمایش می دهد.

دانلود نرم افزار

نرم افزار Hanbell

Hanbell شرکت تایوانی است که در سال 1994 تأسیس شده و به عنوان یک شرکت فنی تخصصی توسط وزارت امور اقتصادی تایوان تأیید شده که همواره Hanbell سعی بر آن دارد که با قیمت بسیار رقابتی و کیفیتی مثال زدنی را ارائه دهد. امروزه این شرکت یکی از پیشرفته ترین تولید کننده های کمپرسور اسکرو در جهان است و همیشه در تحقیقات و نوآوری و تکنولوژی های جدید تمرکز دارد. نرم افزار Hanbell جهت انتخاب مناسب کمپروسور و بار برودتی می‌باشد که با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید نرم افزار را دانلود کنید.

دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار

نرم افزار Converter 123

نرم افزاری قدرتمند برای تبدیل انواع واحدهای اندازه‌گیری به یکدیگر می‌باشد. این نرم افزار یکی از کاملترین و تخصصی‌ترین نرم افزارها در زمینه تبدیل واحدهاست و امکانات جامعی برای کار با واحدها در اختیار شما قرار می‌دهد.نرم افزار Convert123 قادر به تبدیل واحدها و یکاهای مختلف در مقوله‌های طول، مساحت، حجم و ظرفیت، جرم و وزن، زاویه، سرعت، شتاب، تراکم، انرژی، نیرو، قدرت، فشار، درجه حرارت، زمان، روشنایی،  نرخ جریان، سرعت جریان، بسامد (فرکانس)، مصرف سوخت، مقیاسهای اندازه گیری مایعات، گشتاور، گرانروی پویا، گرانروی کینماتیک و … است. با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید نرم افزار مورد نظر را دانلود کنید.

دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار

نرم افزار AnyDesk

AnyDesk نرم افزاری است که به شما کمک می کند تا از راه دور به یک کامپیوتر دسترسی داشته باشید و بتوانید با فایل های مختلف از راه دور کار کنید. این نرم افزار از نظر ظاهری بسیار کاربردی است و برای استفاده بسیار آسان طراحی شده است. به طوری که هر کسی صرف نظر از سطح تجربه می تواند با آن به صورت کامل کار کند. به طور کلی، AnyDesk یک برنامه مفید و قابل اعتماد است که می تواند با موفقیت به شما در اتصال از راه دور به رایانه ها کمک کند. این برنامه به شما اجازه می دهد تا با کمترین تلاش، به کامپیوتر مورد نظر متصل شوید و آن را کنترل کنید. با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید نرم افزار را دانلود کنید.

دانلود نرم افزار