خانه/دوره های آموزشی

دوره های آموزشی

مسئله کلیدی و مغفول در نگهداری دستگاه‌های تهویه مطبوع عموماً مربوط به عدم آگاهی کارکنان و بی‌توجهی آن‌ها به موضوع آموزش است. کارکنان و تکنسین‌های تاسیسات به آموزش نیاز دارند تا با ایجاد آگاهی پیش از مواجهه با مسائل ناشناخته، از بروز واکنش های منفی جلوگیری شود. استقرار دستگاه‌های تهویه مطبوع و نگهداری از آنان در سازمانها از مواردی است که نیاز زیادی نسبت به نگهداری از آن در موارد متعدد همچون در استقرار دستگاه های پویش تهویه مورد نیاز است. طبیعی است فردی که چندین سال است با استفاده از روش‌های فنی مشخصی دستگاه‌ها را در سازمانی نگهداری میکرده, ترجیح می‌دهد از روش‌های پیشین استفاده کند اما هم اکنون نیاز به آموزش جهت به روز شدن در موضوعات جدید را دارد تا اگر با مشکلی با دستگاه‌های جدید رو به رو شد راه‌حل جدیدی را داشته باشدو آموزش می‌تواند مزیت‌های استفاده از راه‌حل جدید را روشن کند و چگونگی به‌‌کارگیری آن را به فرد بیاموزد تا به این ترتیب مجموعه‌ی شما با موفقیت راهکار نرم‌افزاری مورد نظر خود را بیابد و آن را به کار گیرد. جهت ارسال مدارک با شماره تماس 45265-021 داخلی 202 تماس حاصل فرمایید.

ارسال مدارک 
بررسی صلاحیت شخص متقاضی
برنامه ریزی و زمانبندی جهت آموزش
برگزاری دوره‌های آموزشی در محل
بروز رسانی اطلاعات حتی پس از اتمام آموز‌ش‌ها
ارسال مدارک 
بررسی صلاحیت شخص متقاضی
برنامه ریزی و زمانبندی جهت آموزش
برگزاری دوره‌های آموزشی در محل
بروز رسانی اطلاعات حتی پس از اتمام آموز‌ش‌ها
برنامه ریزی و زمانبندی جهت آموزش
برگزاری دوره‌های آموزشی در محل
بروز رسانی اطلاعات حتی پس از اتمام آموز‌ش‌ها

 

آموزش

 آموزش

یکی از راهکارهای آموزشی پویش تهویه جهت گرفتن بیشترین بهره, استقرار تیم فنی آموزشی جهت آموزش نیروی انسانی شما و تکنسین‌های شما برای نگهداری‌های دستگاه‌های تهویه مطبوع پروژه خود پروژه نیازمند هستید تا  احتمال بروز اتفاقات ناگوار جلوگیری کنید یکی دیگر از راه‌های آموزش, آموزش مجازی است که آموزش مجازی عمدتاً برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که به سبب محدودیت های مسافتی امکان آموزش حضوری نمی یابند، تعداد زیادی از تکنسین‌های فنی نیاز به آموزش دارند و یا استفاده از این روش را به هر دلیلی ترجیح می دهند. برای استفاده از این جلسات لازم است مشتریان مجهز به آموزش‌های حداقلی از زیرساخت دستگاهای شرکت پویش تهویه باشند. البته جهت منابع آموزشی میتوانید از کتاب ها، مقالات، اسلایدها، اینفوگرافیک ها و سایر مطالبی که از طریق وبسایت و وبلاگ پویش تهویه در اختیار شما قرار می گیرد. کارکنان شما می توانند به صورت رایگان در اختیار مشتریان پویش تهویه قرار می گیرد.

 

فرم درخواست آموزش

سمت خود در پروژه را وارد کنید
شماره تماس خود را وارد کنید
آدرس پروژه به همراه استان و شهر بیان کنید
برای ارسال رزومه کاری خود از فیلد پایین استفاده کنید
Choose File
بابت زمانی که برای تکمیل فرم سپری کردید از شما سپاسگزاریم. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. پویش تهویه انتخاب متخصصین
در وارد کردن اطلاعات مشکلی رخ داده است...!!! دوباره سعی کنید.